Poznej zblízka nejdůležitější poselství z “Hovorů s Bohem”, která mají potenciál změnit tvůj život, spolu s jejich autorem
Nealem Donaldem Walschem.

Poprvé v češtině/ s českými titulky

Neale Donald Walsch

Vydej se na cestu, na níž odhalíš nejdůležitější duchovní principy z
“Hovorů s Bohem” a začneš se na svět dívat úplně novým způsobem

Začínáme 12.07.2021

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Ta pravá podstata

Přidej se k nám na cestě k hlubšímu poznání sama sebe a ponoř se do studia 10 život měnících poselství z “Hovorů s Bohem”. Tento jedinečný online kurz s Nealem Donaldem Walshem tě provede těmito principy a pomůže ti pochopit Nealovo učení velmi jasným a srozumitelným způsobem tak, že jej můžeš hned začít využívat ve svém životě.
Tento online kurz s Nealem Donaldem Walschem je nyní úplně poprvé k dispozici v češtině.

Neala Donalda Walsche jsi měl možnost vidět v:

Série knižních bestsellerů

Prodalo se více než 15 milionů výtisků a knihy byly přeloženy do 37 jazyků!

Na co se v kurzu můžeš těšit

Vnímej krizi jako příležitost

Uvědomíš si, že všechny nepříjemnosti v tvém životě ti zároveň přináší cenné poučení. Naučíš se, jak objevit skryté lekce v životních krizích, a jak je můžeš využít tak, aby ses už nadále nesoustředil na problémy, ale na příležitosti k osobnímu růstu.

Nauč se, jak se spojit se Zdrojem

Nehledě na to, jakou máš představu o Bohu, nebo jestli v něj vůbec věříš, objevíš, že “Bůh” (nebo jakkoli ho chceš nazývat) mluví i k tobě a vždy tomu tak bylo. Naučíš se, jak mu naslouchat.

Přestaň věci hodnotit jako “dobré nebo špatné”

Náboženství a společnosti po celém světě nás nutí dodržovat různá pravidla. V kurzu se dozvíš, že nic takového jako “správné” nebo “špatné” vlastně neexistuje, a co toto uvědomění může znamenat pro tvůj život.

Začni to vše prakticky využívat každý den

Přemýšlíš někdy o tom, jak se můžeš cítit šťastnější? Tím, že šťastným učiníš někoho jiného! Chceš přijímat více hojnosti? Nejprve ji ty sám dávej! Chceš do svého života vnést více lásky? Je třeba, abys v první řadě začal rozdávat více lásky ty! Naučíš se, jak tyto jednoduché duchovní principy zavést do svého každodenního života a tím ho jednou provždy začít měnit.

Opravdový mistr není ten, který má co
nejvíc následovníků, ale ten, který jich co nejvíce dovede k opravdovému mistrovství.

Neale Donald Walsch, Hovory s Bohem

10 poselství, na která se v online kurzu zaměříme:

S českým dabingem a v angličtině s českými titulky

1. Všichni jsme jedním.

2. Všeho je dostatek.

3. Není nic, co bys musel dělat.

4. Neexistuje „dobré“ nebo „špatné“.

5. Tvůj život není o tobě.

6. Paradigma být-dělat-mít.

7. Zákon protikladů.

8. 5 úrovní mluvení pravdy.

9. Smrt neexistuje.

10. Opravdový smysl života.

Co tento online kurz obsahuje

 

10krokový online kurz

Deset podrobných lekcí obsahuje 10 nejdůležitějších poselství z „Hovorů s Bohem“. Můžeš se na lekce dívat v češtině nebo v originále v angličtině s českými titulky.

499 €

Pracovní sešit

Pracovní sešit, obsahující shrnutí toho nejdůležitějšího z jednotlivých lekcí, ti pomůže lépe si zapamatovat nové poznatky. Také v něm najdeš cvičení a otázky k zamyšlení, takže vše, co ses naučil, můžeš hned použít v praxi.

14 €

Audikniha

Všechny lekce si můžeš stáhnout i ve formě MP3. Když si je stáhneš do mobilu, můžeš je poslouchat kdekoli, třeba na cestách nebo v autě!

14 €

Bonus – Neale Donald Walsch – Bonusový webinář

Rozhovory s Bohem v tvém životě

Jak se můžeš stát plně probuzeným člověkem? Existuje 16 způsobů chování, které jsou potřeba k tomu, aby byl člověk plně probuzeným: v tomto videu s tebou bude Neale Donald Walsch sdílet ty nejdůležitější. S dabingem i v původním znění v angličtině s českými titulky

79

Bonus – Neale Donald Walsch – Kdo naslouchá?

Neale říká, že Bůh mluví ke každému z nás, otázkou ale je: „Nasloucháš mu?“ Poznej, jak zvýšení vědomí může změnit tvůj život! S dabingem i v původním znění v angličtině s českými titulky

47

Bonus – Neale Donald Walsch – Přednáška

Život ve stavu flow: V tomto Nealově inspirujícím videu se naučíš, jak dosáhnout ve svém životě stavu flow. S dabingem i v původním znění v angličtině s českými titulky

47

Bonus – Neale Donald Walsch – Cesta k míru

Objev svou cestu ke klidnému životu naplněnému mírem – následuj kroky, které ti Neale Donald Walsch vysvětlí v tomto videu. S českými titulky

79

Bonus – Anita Moorjani – Přednáška z kongresu Heal Congress: Zažij Anitu živě na pódiu.

V tomto výjimečném záznamu budeš svědkem toho, jak Anita dokáže publikum uvést v úžas sdílením svého poselství, které může změnit i tvůj život… S českými titulky

47

Bonus – “Rozhovor mezi Eckhartem Tollem a Nealem Donaldem Walschem”

Dojemný rozhovor o tématech, jako je Nealův osobní příběh, jeho proces tvoření a výzva, kterou je uchování si duchovní bdělosti v běžném životě.

Neale s Eckhartem si povídají o:
– darech života
– inspirované řeči
– plátnu života.

S českými titulky

47

Celková hodnota

1114 €

Běžná cena

499 €

Speciální nabídka

139 €

Naše záruka spokojenosti: Vyzkoušej si tento kurz a rozhodni se, jestli chceš pokračovat

Obsah tohoto kurzu má sílu změnit tvůj život! Společně se krok za krokem naučíme, jak využít skutečnou sílu snění! Garantujeme ti možnost si kurz vyzkoušet a seznámit se s ním, a pokud by ti kurz nesedl, do 14 dní po zakoupení můžeš požádat o vrácení peněz! Takže nic neriskuješ!

Přátelský k tvému rozpočtu:
Zaplať kurz ve splátkách

Získej přístup ke kurzu Hovory s Bohem hned teď a zaplať ve třech nízkých splátkách!

Ze srdce do srdce
Finanční situace tě nezastaví!

Je pro nás velice důležité, aby se naše kurzy dostaly k co nejvíce lidem. Nejen k těm, kteří si mohou dovolit do kurzu investovat, ale i k těm, kteří daný kurz opravdu chtějí a potřebují, ale je pro ně v tuto chvíli složité si na kurz našetřit potřebnou částku.

Pokud jsi v takové situaci právě ty, napiš nám na cesko@younity.one. Popiš nám stručně svou situaci a napiš, kolik si v tuto chvíli můžeš dovolit zaplatit za kurz. Společně najdeme řešení.

V životě není ani jedna chvíle, kdy se nerozhoduješ. Vždycky děláš nějaké rozhodnutí, v každém okamžiku. Neuplyne ani jeden moment, kdy by ses nějak nerozhodoval.

Neale Donald Walsch

Neale Donald Walsch

Neale Donald Walsch je moderním poslem spirituality, jehož slova se hluboce dotkla lidí po celém světě. Velkou část života zasvětil své kariéře, kterou začal v jedné velmi známé stanici rádia. Později se z něj stal reportér a publicista. Pak se na něj sesypala celá řada osobních katastrof, které mu obrátily život vzhůru nohama: jeho dům vyhořel a tím přišel i o veškerý svůj osobní majetek, při dopravní nehodě si zlomil krční obratel a jeho manželství se rozpadlo. Od té chvíle byl nucen žít ve stanu – bez domova, příjmu, úspor a bez jakékoli naděje na změnu. Právě za těchto dramatických okolností zažil mystický prožitek, díky kterému jeho život získal úplně nový směr. Tato zkušenost byla základem pro vznik “Hovorů s Bohem”. Dnes je autorem celé řady knih o spiritualitě a její roli v každodenním životě. Prvních pět knih jeho celosvětově známého díla “Hovory s Bohem” se vyšplhalo na seznam bestsellerů New York Times; 1. díl “Hovorů s Bohem” se na něm udržel více než dva a půl roku. Nealovy knihy inspirovaly miliony lidí po celém světě k tomu, aby uskutečnili zásadní změny ve svých životech.